Kontakty a informace

 Značka ELEKTROPOWER je tu pro Vás už více jak 15 let.

Jsme jedním z předních dodavatelů elektroskútrů a elektrotříkolek v ČR. Naše stroje se úspěšně prodávají také v Rakousku a Německu. Po českých silnicích jezdí již tisíce strojů značky ELEKTROPOWER. Máme pro Vás připraveny stovky strojů skladem ze kterých si můžete vybrat právě ten který Vám bude nejvíce vyhovovat.

Pro Váš elektroskútr, elektrotříkolku nebo elektrickou koloběžku máme k dispozici moderní servisní centrum, které se postará o kompletní záruční i pozáruční servis.
Profesionální technici, tisíce náhradních dílů a baterií, specializované nástroje na kontrolu a diagnostiku  jsou připraveny pro Vaše stroje a jejich 100% funkčnost. Tak si budete moci na plno užívat tichou jízdu bez námahy za minimální provozní náklady.

www.elektropower.cz - Pro tichou jízdu bez námahy. Navštivte také náš facebook na adrese www.facebook.com/elektropowercz

 

ELEKTROPOWER - Třeboň - centrální sklad, velkoobchod a prodejna
Adresa: Třeboň, Nádražní 641, 379 01
Otevřeno: Po - Pá 8:00 - 14:00 (po telefonické domluvě), servis 8:00 - 14:00
Tel. kontakt: 910 920 990 (Po-Pá od 8:30 do 13:30)
Email: info@elektropower.cz

 

Veškeré dotazy požadavky na servisy, díly či řešení reklamace prosím směřovat na naší zákaznickou podporu na adrese info@elektropower.cz . Dále můžete využít naší samoobslužnou podporu na adrese podpora.elektropower.cz kterou neustále rozšiřujeme a doplňujeme. 

Naše podpora se Vašim požadavkům bude co nejdříve věnovat a pomůže Vám je co nejrychleji vyřešit. V případě potřeby Vás budeme i telefonicky kontaktovat.