Skútr Sunra 7: hodně muziky za málo peněz

Skútr Sunra 7: hodně muziky za málo peněz

Skladný, lehký a výkonný. Právě to je skútr Sunra 7, jeden z našich favoritů mezi elektrickými stroji, který nyní navíc seženete ve slevě za skvělých 16 900 Kč! Tím se stal bezkonkurenčně nejlevnějším strojem na trhu. Díky své velmi nízké váze a skladnosti je zas oblíbencem mnoha z vás. Jaké jsou jeho přednosti a pro koho je vhodný?

Spolehlivý dopravní prostředek do města

Skútr Sunra 7 se pyšní velmi nízkou hmotností, zato ale vysokou nosností. Se svými 59 kilogramy uveze až dvojnásobek, tedy 120 kg! Celkový dojezd je přitom až 50 km, tudíž je to ideální společník na pohyb po městě, přední košík je ideálním pomocníkem při nákupech nebo převozu nezbytného zboží. Nesmíme zapomenout ani na zadní a přední odpružení, které zajišťuje pohodlnou jízdu za všech podmínek. 

  

Bezpečnost a pohodlí především

Oproti předchozímu modelu má Sunra 7 novinky v designu, více místa na nohy a přepracované přední led-diodové světlo, které můžete pro svou bezpečnost využít i přes den. Zadní stojan navíc disponuje speciální aretací, bez jejíhož (jednoduchého, ale důmyslného) vyřazení ji člověk, který o ní neví, ze stojánku nesundá, a tedy neodjede. Model nabízíme hned v několika barevných variantách, je tedy jen na vás, který bude ozdobou vaší garáže! Na výběr máte z červené, černé i zelené. 

 

Sunra 7 do každého prostoru

Z výhod to ale rozhodně není vše! Zásadní je kvalitní baterie, která při správné péči a nabíjení vydrží 5 až 6 let! Samozřejmostí jsou nulové emise a nežádoucí znečištění ovzduší. Skvělá je také skladnost stroje. Díky lehké váze a kompaktním rozměrům jej snadno uskladníte v bytě, převezete výtahem nebo dáte do kufru auta. Svůj skútr tedy můžete brát s sebou úplně všude! 

Buďte součástí komunity a nenechte si ujít žádnou novinku! 

Se strojem samozřejmě přichází i služby z naší strany. Skútr vám doručíme ve stavu, kdy jej budete moci okamžitě používat, zároveň zajišťujeme záruční i pozáruční servis nebo pravidelné prohlídky. Rádi vám však pomůžeme kdykoliv, například na Facebooku se můžete přidat do naší skupiny, kde s dalšími milovníky elektromobility sdílíme tipy a triky nejen na stroje, ale i jízdu samotnou! Tak šťastnou cestu s Elektropower!