Nové obchodní zastoupení ve městech Baška a Čeladná

Nové obchodní zastoupení ve městech Baška a Čeladná

Značka Elektropower s renomovaným prodejcem zahradní techniky Zahradní stroje FOLDYNA s.r.o., pro vás otevírají nové obchodní zastoupení tak, aby vám přinesly elektrickou mobilitu až k vašim dveřím. 

 

S potěšením oznamujeme nové otevření obchodního zastoupení ve městech Baška a Čeladná v blízkosti Ostravy značky Elektropower s předním prodejcem zahradní techniky – Zahradní stroje FOLDYNA s.r.o.,. Díky této spolupráci jsme nyní schopni vám přiblížit naše nejmodernější elektrické skútry a tříkolky o něco více. Tato spolupráce představuje významný milník v našem poslání zpřístupnit našim váženým zákazníkům udržitelnou mobilitu na elektrický pohon. 

 

Síla ekologické mobility 

Společnost Elektropower vždy stála v čele elektromobility. Naše řada elektrických skútrů a tříkolek představuje vrchol dostupné, ekologické technologie, inovace designu a spolehlivého výkonu. Věříme, že elektromobilita není jen pohodlí, ale závazek k čistší a udržitelnější budoucnosti. 

 Náš nový partner, důvěryhodná značka v oblasti zahradní techniky, sdílí naši vizi ekologičtějšího zítřka. Díky dlouholetým zkušenostem s poskytováním špičkových zahradních řešení a oddanosti vynikajícímu zákaznickému servisu jsou ideálními partnery pro prezentaci a servis výrobků Elektropower. 

 

Více než jen nákup 

Při návštěvě jejich prodejny si budete moci prohlédnout naši rozmanitou nabídku elektrických skútrů a tříkolek. Tím to však nekončí. Zákazníci, kteří se rozhodnou odvézt si domů stroj značky Elektropower, budou mít prospěch nejen z bezproblémového nákupu, ale také z komplexní poprodejní podpory a servisu. 

 

Servis, kterému můžete důvěřovat 

Protože chápeme důležitost poprodejního servisu, zajistili jsme, aby náš partner byl vybaven znalostmi a nástroji, které mu umožní poskytovat výjimečné služby údržby a oprav všech výrobků Elektropower. Jejich dobře zavedené servisní středisko, které je proslulé svým zdatným zacházením se zahradní technikou, je více než připraveno uspokojit všechny vaše potřeby v oblasti servisu značky Elektropower. 

 

Navštivte nás ještě dnes 

Srdečně vás zveme k návštěvě prodejny našeho partnera ještě dnes kde si můžete vyzkoušet budoucnost elektromobility. Rádi vás zde přivítají a poskytnou vám veškerou potřebnou pomoc. Pokud zrovna nebudete mít cestu kolem, neváhejte navštívit stránky www.zahradni-stroje.cz.