Tříkolka De Luxe 5 jako symbol pohodlí a stability

Tříkolka De Luxe 5 jako symbol pohodlí a stability

Je synonymem stability a spolehlivosti. Řeč je o našem modelu tříkolky De Luxe 5, který je mezi uživateli velmi oblíbený. My tento model doporučujeme všem, kdo touží po stroji, který je nenechá ve štychu, kdo se chce poklidně a efektivně přepravovat z místa na místo a všem, kdo hledají především pohodlí. 

 

Tříkolka De Luxe 5 je totiž vhodná jak pro osoby s problémy pohybového aparátu, tak i pro ty, kdo potřebují především jistotu, že jízdu zvládnou v bezpečí. Model spadá do kategorie tříkolek, má tedy jedno přední a dvě zadní kola. Navíc jsou na tříkolce dvě menší kolečka, která zabraňují riziku převrácení se při jízdě do prudšího kopce.

Jistě a bezpečně

Model De Luxe 5 má maximální rychlost 23 km/h, zaručuje tedy, že se pohodlně dostanete z místa na místo, cesta navíc bude bezpečná a ve více než přijatelné rychlosti. Maximální dojezd stroje je až 70 kilometrů, je tedy vhodný na kratší i o něco delší cesty, například pro nákup potravin nebo při přejezdech mezi vesnicemi či v rámci města. 

Hmotnost stroje 120 kg je vykompenzována vysokou nosností, a to až 127 kg. Tříkolka De Luxe 5 navíc disponuje prostorným drátěným košem, který je prakticky umístěný za sedadlem a bez obtíží pojme všechny nezbytnosti jako třeba právě pořízený nákup.


Téměř nulová péče

Tříkolka se také vyznačuje velmi lehkou údržbou, kdy je třeba pouze zajistit pravidelné dobíjení a kontrolovat tlak v pneumatikách. Ono nabíjení je velmi snadné: stroj stačí pouze připojit na nabíječku a tu dát do zásuvky. Další její předností je velmi tichý chod, během jízdy vás tedy nebude rušit hlučný provoz motoru. 


Lepší než kdy předtím

Současný model se oproti svým předchůdcům pyšní několika vylepšeními, především pohodlnějším a dostatečně vypolstrovaným sedadlem a opěrkami, díky čemuž bude jízda opravdu extrémně pohodlná. Vpředu disponuje LED diodovým světlem, ve výbavě má také USB konektor, skrz který lze během jízdy nabíjet například telefon. 

Tříkolka je vhodná například pro seniory, kteří se již neženou za požitkem z rychlé jízdy, ale chtějí si naopak užít pohodlí, hledají pomocníka pro každodenní život, s nímž budou i delší a náročnější úkony, například cesty na nákup, o něco jednodušší a bezpečné. Tříkolku navíc nyní můžete obdržet spolu s krycí plachtou, která se hodí především v nadcházejících zimních měsících. De Luxe 5 je ideální dárek k Vánocům pro rodiče, babičky či dědečky.