Nový model: De Luxe 6+

Nový model: De Luxe 6+

Náš vozový park rozšiřujeme o nový vylepšený stroj! Dosavadní model elektrické tříkolky jsme nahradili za jeho vylepšenou sestru. Představujeme vám nový model tříkolky: DeLuxe 6+. Na co se můžete těšit a jaká jsou hlavní zlepšení? Na to se hned podíváme.

 

Naše tříkolky jsou ideální pro všechny, kdo hledají spolehlivého pomocníka pro každodenní dojíždění. Díky svému robustnímu základu jsou bezpečné a ocení je ti, kdo mají problémy s pohybovým aparátem nebo vyhledávají pohodlí a stabilitu. O tom, jaké jsou výhody elektrických tříkolek, jsme napsali článek. Pokud se tedy rozhodujete, jestli si tříkolku pořídit, určitě si jej přečtěte. A teď už jdeme na představení novinek u našich strojů. 

 

Vyjímatelná lithiová baterie

Velké změny se dočkala baterie. Na novém stroji je totiž použita vyjímatelná lithiová LiFePO4 baterie s kapacitou 20 Ah. Umístěná je pod sedadlem a její vyjmutí a následné potřebné dobíjení je tedy velmi snadné. Oceníte to především v zimě nebo během chladných měsíců, kdy je baterii v rámci dobré péče lepší vyjmout a umístit do prostředí se stabilní teplotou alespoň 10 stupňů nad nulou. Baterie je navíc velmi bezpečná a vyznačuje se také vyšší životností, která sahá až k 5000 nabíjecích cyklů!

 

LED osvětlení

Na novém modelu najdete také kompletní LED osvětlení. To si zamilujete zejména proto, že vám zajistí dokonalou viditelnost, a tedy bezpečnou jízdu během cestování. Světla navíc můžete využívat ve třech režimech: v denním, nočním a dálkovém. Samozřejmostí jsou blinkry a brzdová světla. De Luxe 6+ je také vybavena přední hydraulickou kotoučovou brzdou, která zajistí lepší bezpečnost a ovladatelnost stroje. 

 

 

Pohodlí a prostor pro vaše věci

Novinkou je také plastový box, do nějž můžete uložit své věci. Lze jej zamknout, tudíž budete vědět, že jsou v bezpečí a nikde je po cestě nevytratíte. Nový model má také zachované vypolstrované opěradlo, které zaručuje pohodlnou jízdu. To je výhoda oproti jiným konkurenčním modelům, které toto opěradlo často nemají a je nahrazeno právě třeba tvrdým plastovým boxem. Na našich modelech budou vaše záda v bezpečí a pohodlí!

 

 

Vychytávky, které váš život udělají jednodušší

Stroj je vybaven i dalšími vychytávkami, které jistě oceníte během každodenního používání. Má dva držáky na hole, sklápěcí loketní opěrky, díky kterým bude nastupování i vystupování velmi jednoduché, USB konektor, přes který lze nabíjet telefon, či extra stabilizační kolečka, jež budou bránit převrácení při jízdě do kopce. 

 

Co dál tříkolka obsahuje?

Ke stroji dále dostanete krycí plachtu, pod kterou lze tříkolku ukrýt v případě deště nebo špatného počasí. Dále také zpětná zrcátka, nabíječku a právě zadní úložný kufr, který bude pomocníkem pro převoz nutných denních nezbytností. 

 

Inovace se dostalo i barevnému provedení. Model DeLuxe 6+ bude k dispozici ve variantách červené, červeno-bílé, červeno-černé, dále pak i v modré, zelené a hnědé.


Tříkolka k vám dorazí kompletně sestavená a seřízená. Součástí je samozřejmě i kvalitní záruční a pozáruční servis a doprava po celé ČR zdarma. Pokud máte nějaké dotazy, obraťte se na nás na e-mailu, případně na telefonu, nebo se přidejte do naší facebookové skupiny, kde pravidelně sdílíme tipy, triky a rady ze světa elektromobility, rádi vás tam uvidíme!